ТОП-100 кращих студентів ОНАХТ

В Одеській національній академії харчових технологій навчається всебічно розвинена, активна, розумна молодь, яку потрібно визначати та заохочувати.

Тому з метою мотивації щодо отримання високого рівня знань, стиму-лювання студентів до активної різносторонньої діяльності в ОНАХТ відповідно до

Положення про систему щорічного рейтингового оцінювання досягнень здобувачів вищої освіти СВО «Бакалавр» та «Магістр» Одеської національної академії харчових технологій був складений рейтинг здобувачів вищої освіти – «ТОП-100 кращих студентів ОНАХТ» (10 студентів з кожного факультету).

Рейтинг утворився завдяки комплексному оцінюванню досягнень здо-бувачів вищої освіти нашої Академії у навчальній, науково-дослідній, міжнародній, культурно-масовій, соціальній та спортивній роботі, громадській діяльності.

Дякуємо деканам, викладачам та співробітникам завдяки яким студенти ввійшли до рейтингу за 2019-2020 н.р.!

Вітаємо Кращих! Бажаємо успіхів у навчальній, науковій роботі, а також успішного працевлаштування у майбутньому!

ТОП 10 Факультету комп’ютерних систем та автоматизації

1. Гуцан Владислав Володимирович